BİZDEN HABERLER


FAYDALI LİNKLER

MİSYONUMUZ

Özel Güvenlik sektöründe lider olmak amacıyla; teknolojik gelişmelerde dahil olmak üzere, sektörde meydana gelen her türlü değişimi ve gelişimi takip etmek ve bu yenilikleri faaliyet alanlarımıza entegre etmek suretiyle bireysel ve kurumsal üyelerimizin memnuniyetini sağlama, böylelikle müşteri portföyümüze en etkin hizmeti vererek karşılıklı verimliliği ve hizmet kalitesini arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, Uygulama Yönetmeliği ve bu konuda Emniyet Genel Müdürlüğünce yayınlanmış olan genelgeler çerçevesinde;

Deneyimli ve profesyönel yönetici kadromuz ile genç, dinamik , iyi eğitilmiş ve modern teçhizatla donatılmış güler yüzlü personellerimizle kamu ve özel kuruluşların fiziki güvenliğini sağlayarak kaliteli bir hizmet ve müşteri memnuniyetinden başarıyı sağlamak,

Emniyet ve asayiş konularında genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak, özel mülkleri korumak maksadıyla; kanun ve yönetmeliğin verdiği yetkileri kullanabilen, teknik, taktik bilgi ve becerilere sahip , hukukun üstünlüğüne inanan, insan haklarına saygılı, çağdaş düşünce sistemini benimsemiş gelişmelere açık, teknolojiye uyum sağlayabilen, yüksek karakter ve niteliklere sahip özel güvenlik görevlileri yetiştirmek,

Ayrıca; tüm kamu ve özel kuruluşlara ilgili kanunlar çerçevesinde danışmanlık hizmeti, yakın koruma ve kıymetli eşya nakli konusunda hizmet vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

PUSULA 38 KORUMA SİSTEMLERİ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM & HİZMET VE TEMİZLİK LTD.ŞTİ.olarak kurulduğumuz günden bu yana ISO-9001:2000 güvenlik hizmetlerinde kalite standart çalışmaları ve gelişmesini sürekli olarak yenileyerek devam etmektedir.

Kalite politikamızda ana unsur olarak belirlediğimiz;

  • Kişi hakları ve İnsana Değer Verme,
  • Hukukun Üstünlüğünü Esas Alma,
  • Bilgi Çağı ve Teknolojik gelişmeyi Takip Etme
  • Personel Motivasyonuna Önem Verme
  • Personel seçimi, eğitimi ve denetimi hususlarında azami özeni gösterme
  • Eğitimde sürekliliği sağlamak için sürekli proje üretme
  • Toplumsal Değerleri Ön Planda Tutma
  • İnsan Haklarına Saygılı ,Ayrım gözetmeden güler yüzlü Hizmet Verme
  • Hizmet noktalımızla sürekli irtibatta bulunup eksiklikleri ya da sorunların çözümünde ortak akıl yoluyla hızla çözüm üretmek.

ISO 9001:2000 Kalite yönetimimiz ile birlikte geleceğe yönelik uzun vadede başarılı olmamızın anahtarının bilgi, sorumluluk, güven, birlikte çalışma, paylaşım gibi maddi ve manevi değerlerin kurumumuz içinde bütünleşme bilincinin sağlanmasından ve aile şirketi havamızın hiç bozulmadan ne kadar büyük bir ailede olsak her zaman aynı ruh ve sadakatle olacağının bilincinde.

Hizmetlerimizin geliştirilmesi ve hizmet sağladığımız firmalar ve öğrencilerimiz nezdinde imajımıza katkı sağlamayı amaçlayan yönetimimiz hizmet yerlerimiz idareleri ve öğrencilerimiz arasında sürekli anket faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu anket sonuçlarına göre hep daha iyi hizmeti verebilme gayretini sürdürmekteyiz...

Karşılaşılan tüm sıkıntıların aşılmasında temel faktör kaliteli yaşam ve hizmet anlayışının yaygınlaştırılmasının en geçerli ve gerçekçi yol olduğunu biliyor ve görülmekteyiz. Böylece düşüncede, davranışta, yönetimde, hizmette, paylaşımda ve yaşamda kaliteyi öngörmeliyiz.

İSO 9001:2000 ve benzeri çalışmaların ilk olarak “şimdiye kadar ne değişti ki, bundan sonra da ne değişecek” anlayışını ortadan kaldırmayı ve değişime olan ayak diremeleri azaltmak ve ilerleyen zamanda tamamen ortadan kalkmasını sağlamak düşüncesindeyiz.

Her birim ve her personelde gelişme ve yeniliğin sürekli ön planda tutulmasını amaçlayan yöntemleri de kendi içinde taşıyan ISO 9001:2000 öncelikle çalışanların ve yönetimin bilgi, yetenek ve hareket kabiliyetlerini paylaşarak artırmayı öngörmektedir. Bu yönde önümüze çıkan kişisel inisiyatifleri, önyargıları, güvensizlikleri, korkuları yenmeyi amaçlamaktadır. Bireylerin kendi yaşam, çalışma kalite ve kapasitelerinin en büyük engeli olarak “Ben” egosunu aşmalarını hep birlikte “Biz Hepimiz” anlayışını toplumsal ve evrensel değer ve standartlara yöneltmek ISO 9001:2000’nin temel hedefleri arasındadır.

Bireysel Kalite olmadan kurumsal kalitenin de mümkün olmadığını biliyor ve bu insana odaklı kalite çemberimizi sürekli daha sağlamlaştırmamız gerektiğini öngörüyoruz.
ISO 9001:2000 sistemi günü birlik olmayı değil sürekliliği ve kararlılığı görev coşku ve heyecanı ile bilim ve teknolojiyi birleştirmekten geçiyor.

Bu çerçevede;

Üst yönetim hedeflerinin personelin tamamı tarafından anlaşılmasını sağlamak amacı ile bilgi akışını ve iletişimi kolaylaştırarak kendi personelimizle ilişkilerimizi geliştirmeliyiz. Personeli işinden ve çevresinden gelen sıkıntılarını gidererek moral ve motivasyonunu arttırarak, rekabet ve yarışmadan çok paylaşma ve dayanışmayı geliştirmeliyiz.

SONUÇ OLARAK PUSULA 38 KORUMA SİSTEMLERİ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM & HİZMET VE TEMİZLİK LTD.ŞTİ.İÇİN KALİTE;
''HİÇBİR ZAMAN VAZGEÇİLEMEZ BİR DEĞERLER BÜTÜNÜ VE ACIMASIZ REKABET ORTAMINDA FARKEDİLEBİLMENİN GERÇEK YOLUDUR........''

İyi Hizmet; Ne Kadarını Hedeflediğinizle İlgilidir; Hedefiniz En İyi İse Buyurun Tanışalım...

Onlar bizimle güvendeler; Peki ya siz...

 

© Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.